LENOVO TAB ONE 8.7″ HD/4GB/64GB/5100MAH/WIFI
114,20 € + ALV
LENOVO TAB ONE 8.7″ HD/4GB/64GB/5100MAH/WIFI
293 laos
Kirjeldus
- Näyttö: 8.7″ HD (1340×800) 480nits, 60Hz
- Suoritin: Mediatek Helio G85
- Muisti: 4GB
- Tallennustila: 64GB
- Liitännät: USB-C 2.0 (virta, tiedonsiirto), 3.5mm Audio Jack
- Korttipaikat: microSD
- Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, GPS
- Runkomateriaalit: Muovi
- 2x kaiutinelementtiä, Dolby Atmos -tuki
- Etukamera: 2.0MP / Takakamera: 8.0MP
- Mikrofoni
- Mitat: 211 x 124.8 x 8.5 mm
- Väri: Luna Grey
- Akku: 5100mAh
- Laturi: Ei sisällä laturia
- Käyttöjärjestelmä: Android 14
- Mukana Clear Case -suojakuori
- Takuu: Kaksi vuotta
Huom. Pakkaus ei sisällä laturia, Lenovon 68W -pikalaturi saatavilla erikseen
Lisainfo
| Kaal | 0,68 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6 × 23,1 × 14,5 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Näytön koko, " | 8.7 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1340 x 800 |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Liitännät | USB-C, Audio (3.5mm) |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5100 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.00 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 14 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Muistikapasiteetti | 4 GB |
| Prosessorin malli | MediaTek Helio G85 |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Etukamera, MP | 2 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Maksimi muistikortin koko | 1 TB |
| Tuotteen paino, g | 320 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 211 x 124.8 x 8.5 |
| Takakamera, MP | 8 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Ympäristösertifikaatit | ErP, RoHS compliant |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |









