LENOVO IDEA TAB 11.0″ 2.5K 90HZ/8GB/128GB/7040MAH/5G + PEN
252,15 € + ALV
LENOVO IDEA TAB 11.0″ 2.5K 90HZ/8GB/128GB/7040MAH/5G + PEN
364 laos
Kirjeldus
- Näyttö: 11″ 2.5K -kosketusnäyttö (2560×1600) IPS 500nits, Anti-fingerprint, 90Hz
- Pakkauksessa mukana Lenovo Tab Pen -kosketusnäyttökynä
- Suoritin: MediaTek Dimensity 6300
- Muisti: 8GB LPDDR4x
- Tallennustila: 128GB
- Liitännät:
- USB-C 2.0 (Tiedonsiirto, lataus)
- Kuulokeliitäntä (3.5mm)
- Korttipaikat: microSD & Nano-SIM
- Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2
- WWAN: 5G (Nano-SIM)
- Runkomateriaali: Metalli
- 4 kaiutinta, Dolby Atmos -optimointi
- Etukamera: 5.0MP / Takakamera: 8.0MP
- Mikrofoni: Mono
- Mitat: 254.59 x 166.15 x 6.99 mm
- Paino: 480 g
- Väri: Luna Grey
- IP52 -luokitus
- Akku: 7040mAh
- Käyttöjärjestelmä: Android 14
- Mukana Tab Pen -kosketusnäyttökynä ja USB C -latauskaapeli
- Takuu: Kaksi vuotta
Huom. Pakkaus ei sisällä laturia, Lenovon 68W -pikalaturi saatavilla erikseen
Lisainfo
| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 27 × 18 × 3 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Näytön koko, " | 11 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2560 x 1600 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Mobiiliyhteys | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, mAh | 7040 |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Takakamera, MP | 8 |
| Bluetooth | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 15 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 254.59 x 166.15 x 6.99 |
| Tuotteen paino, g | 480 |
| Muistikapasiteetti | 8 GB |
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| Prosessorin malli | MediaTek Dimensity 6300 |
| Etukamera, MP | 5 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Liitännät | USB-C, Audio (3.5mm) |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.40 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| IP-luokitus | IP52 |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Alkuperämaa | KIINA |












