LENOVO TAB 10.1″ FHD+/4GB/64GB/5100MAH/WIFI
152,50 € + ALV
LENOVO TAB 10.1″ FHD+/4GB/64GB/5100MAH/WIFI
81 laos
Kirjeldus
Tekniset tiedot
- Näyttö: 10.1″ FHD (1920×1200) 400nits, 60Hz
- Suoritin: Mediatek Helio G85
- Muisti: 4GB
- Tallennustila: 64GB
- Liitännät: USB-C 2.0 (virta, tiedonsiirto), 3.5mm Audio Jack
- Korttipaikat: microSD
- Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, GPS
- Runkomateriaalit: Metalli + muovi
- 2x kaiutinelementtiä, Dolby Atmos -tuki
- Etukamera: 5.0MP / Takakamera: 8.0MP
- Mikrofoni
- Mitat: 236 x 154.5 x 7.5 mm
- Väri: Luna Grey
- Akku: 5100mAh
- Laturi: Ei sisällä laturia
- Käyttöjärjestelmä: Android 14
- Neljän vuoden tietoturvapäivitykset
- Takuu: Kaksi vuotta
Huom. Pakkaus ei sisällä laturia, Lenovon 68W -pikalaturi saatavilla erikseen
Lisainfo
| Kaal | 0,89 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 6,5 × 25,2 × 17,2 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Käyttöjärjestelmän versio | 14 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 235.7 x 154.5 x 7.5 |
| Tuotteen paino, g | 425 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 10.1 |
| Ympäristösertifikaatit | Energy Star 8.0, ErP, RoHS compliant |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| WLAN antennit | 1×1 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Liitännät | USB-C, Audio (3.5mm) |
| GPS | Kyllä |
| GLONASS | Kyllä |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kirkkaus, cd/m² | 400 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
| Android Enterprise Recommended | Kyllä |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Ei |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5100 |
| Tallennuskapasiteetti | 64 GB |
| Muistikapasiteetti | 4 GB |
| Takakamera, MP | 8 |
| Etukamera, MP | 5 |
| Prosessorin malli | MediaTek Helio G85 |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |










