PHILIPS R2509 KANNETTAVA RADIO
28,30 € + ALV
PHILIPS R2509 KANNETTAVA RADIO
114 laos
Kirjeldus
Klassinen esine
Rakastatko radiota? Voit kuunnella suosikkiasemiasi vaikkapa keittiössä, autotallissa tai puutarhassa
tämän kannettavan FM/MW-radion ansiosta. Radiossa on hyvä äänenlaatu, sitä voi käyttää verkkotai akkuvirralla ja siinä on kätevä LED-merkkivalo, jonka avulla varmistat aina täydellisen virityksen.
Kannettava FM/MW-radio
- Klassinen muotoilu, selkeä vastaanotto, helppo virittää
- Analoginen FM/MW-radio
- Suuri perinteisen mallinen viritysikkuna
- Signaalin LED-merkkivalo
Selkeä ääni lempikanaviesi kuuntelua varten
- Helppo hallinta. Suuri äänenvoimakkuuden valitsin
- Laadukas kirkas ääni. 3,5-tuumainen kaiutin
- Kuulokeportti yksityistä kuuntelua varten
- Siirry Uutiset- ja Musiikkitilaan. Äänensävynsäätö
Virtaa kuunteluun missä tahansa
- Kiinnitä mihin vain
- Verkkovirta- tai paristokäyttöinen (2 D-kokoista paristoa)
- Mitat: 210 x 149 x 67 mm
Lisainfo
| Kaal | 1,08 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 29,1 × 19,3 × 9,4 cm |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 210 x 149 x 67 |
| Tuotteen paino, g | 668 |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Bluetooth | Ei |
| Väri | Musta |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Virtajohto, Pikaopas, Takuutodistus |
| Akun jännite, V | 1.5 |
| Lähtöteho | 300 mW |
| Alkuperämaa | KIINA |





