PHILIPS R1509 KANNETTAVA RADIO
14,75 € + ALV
PHILIPS R1509 KANNETTAVA RADIO
39 laos
Kirjeldus
Taskuun sopiva klassikko
Nappaa radio mukaan! Nauti kannettavan FM/MW-radion hyvästä vastaanotosta ja
selkeästä äänestä. Radio on niin pieni, että voit sujauttaa sen taskuusi. Käyttö on helppoa,
joten löydät suosikkiasemasi aina helposti, kuuntelitpa sitten musiikkia, urheilua tai uutisia.
Kannettava FM/MW-radio
- Klassinen muotoilu, selkeä ääni, hyvä vastaanotto
- Analoginen FM/MW-radio
- Pitkä antenni parantaa vastaanottoa
Helppo virittää
- Helppo hallinta yhdellä kädellä
- Suuri perinteisen mallinen viritysikkuna
- Pyörösäätimet viritystä ja äänenvoimakkuuden säätöä varten
- Signaalin LED-merkkivalo
Lempikanavasi mukana matkalla
- Kannettava radio, jossa on kuulokeportti yksityistä kuuntelua varten
- Mukana kantohihna, jonka voi kietoa ranteen ympärille
- Paristokäyttöinen (2 x AAA)
Lisainfo
| Kaal | 0,16 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15,6 × 9 × 4 cm |
| Väri | Musta |
| Tuotteen paino, g | 96 |
| Liitännät | Audio (3.5mm) |
| Bluetooth | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 118 x 56 x 22 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Pikaopas, Takuutodistus |
| Akun jännite, V | 1.5 |
| Lähtöteho | 100 mW |
| Alkuperämaa | KIINA |




