TEQCYCLE HP 840 G8 I5-1145G7/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
480,90 € + ALV
TEQCYCLE HP 840 G8 I5-1145G7/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
9 laos
Kirjeldus
Teqcycle HP EliteBook 840 G8 on Premium+ laatutason uusiokannettava, joka ominaisuuksiensa puolesta sopii kaikenlaiseen yritys- ja opiskelukäyttöön. Ohuen runkonsa ansiosta laite sopii erinomaisesti myös liikkuvaan käyttöön.
Teqcycle Premium+ laatuluokitus:
- Kolmen vuoden nouto-korjaus-palautustakuu
- Akun varauskapasiteetti >80% (vuoden akkutakuu)
- Näyttöpaneeli kunnostettu uutta vastaavaksi
- Laiterunko maalattu kauttaaltaan uutta vastaavaksi
Tärkeimmät ominaisuudet:
- Käyttöjärjestelmä Windows 11 Pro 64-bit
- Näyttö 14.0″ Full HD (1920×1080) IPS
- HD720p webbikamera
- Suoritin Intel Core i5-1145G7 (4C/8T,2.6/4.4GHz/8MB)
- Keskusmuisti 16GB DDR4 3200MHz SODIMM
- Muistin määrä max. 64GB DDR4 3200MHz SODIMM (2×32)
- Levy 256GB SSD M.2 2280 PCIe
- Näytönohjain Intel Iris Xe Graphics
- Stereokaiuttimet Bang & Olufsen
- WLAN Wi-Fi 6 802.11ax ja Bluetooth 5.0
- Ei 4G LTE päivitettävyyttä
- Ei sormenjälkilukijaa tai älykortinlukijaa
- Roiskesuojattu näppäimistö
- Liitännät: HDMI 2.0b, 2xThunderbolt 4 (USB-C), 2xUSB-A 3.2, 3.5mm audio combo
- Integroitu 56W Li-Pol akku
- Mukana 65W laturi
- Perustakuu 3v. nouto-korjaus-palautus
- Vuoden akkutakuu
- Sotilastason MIL-STD-810H kestävyys
- Paino 1.35kg
Teqcycle uusiolaitteen ympäristövaikutus
- Uusiolaite aiheuttaa merkittävästi pienemmän ympäristövaikutuksen verrattuna uuden laitteen hankintaan
- Teqcycle kannettavan valmistus ja kuljetus aiheuttaa dokumentoidusti ainoastaan 11kg CO2 päästöjä
Lisainfo
| Kaal | 2,13 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 52,5 × 6,8 × 33,5 cm |
| Alkuperäinen valmistaja | HP, HP |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
| Näytön koko, " | 14 |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), HDMI, Thunderbolt 4, USB-A |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Sormenjäljenlukija | Ei |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Smart Card -lukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Bluetooth | Kyllä |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Muistin tyyppi | DDR4 |
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | Kyllä |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Muistipaikat | 2 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Vapaat muistipaikat | 0 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Näppäimistöasettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Kameran resoluutio | 720p |
| USB-C porttien määrä | 2 |
| Tuotteen paino, g | 1350 |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-1145G7 (Max 4.40GHz, 8M, 4C) |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 323.3 x 214.6 x 17.8 |
| Akun kapasiteetti, Wh | 56 |
| Muistin nopeus, MHz | 3200 |
| Näytönohjain perhe | Intel Iris |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.40 |
| Intel Smart Cache, MB | 8 |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 2.60 |
| Alkuperämaa | KIINA |







