SAMSUNG S24R650F 23,8″ 16:9 1920X1080 IPS,5MS, HAS, VGA/HDMI/DP, HDMI CABLE
172,30 € + ALV
SAMSUNG S24R650F 23,8″ 16:9 1920X1080 IPS,5MS, HAS, VGA/HDMI/DP, HDMI CABLE
Laost otsas
Lisainfo
| Kaal | 6,75 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60,7 × 21 × 38,7 cm |
| Kaareva | Ei |
| Näytön koko, " | 24 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Liitännät | DisplayPort, HDMI, USB, Audio (3.5mm) |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Tuotteen paino, g | 3300 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 5100 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 539.4 x 71.6 x 319.7 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 539.4 x 200.5 x 473.8 |
| Energialuokka | A+ |
| Virkistystaajuus, Hz | 75 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Sisäänrakennettu kamera | N/A |
| Alkuperämaa | KIINA |









