SAMSUNG GALAXY A17 5G BLUE 128GB
220,80 € + ALV
SAMSUNG GALAXY A17 5G BLUE 128GB
1 laos
Kirjeldus
Kaikki mitä tarvitset, ja vähän enemmän
Samsung Galaxy A17 5G tarjoaa
helppokäyttöisen puhelimen, jossa on
kaikki tärkeimmät ominaisuudet. Runsaasti
tallennustilaa, tehokas akku, laadukkaat
kamerat ja salamannopea 5G-yhteys.
AI-toiminnot tekevät avun saamisesta
vaivatonta ? Awesome Intelligence!
Tehoa arkeen
Suuren 5000 mAh akun ja nopean 25 W
latauksen ansiosta voit käyttää puhelinta
koko päivän ilman huolta akun kestosta.
Jopa 256 Gt tallennustilalla (ja tuki jopa
2 Tt microSD-kortille) saat tilaa kaikelle
tarpeelliselle. Samsung Knox Vault suojaa
sisältösi ja tekee suurten tiedostojen
tallentamisesta ja käsittelystä helppoa.
Tutki luovuuttasi
Samsung Galaxy A17 5G:ssä on
kolmoiskamera, jossa on 50 MP:n pääkamera
(OIS:llä), 5 MP:n ultralaajakulma ja 2
MP:n makro, sekä 13 MP:n selfie-kamera.
Olipa kyseessä maisemakuva, lähikuva tai
selfie, saat teräviä ja eläviä tuloksia. Voit
myös säätää värisävyjä ja saada älykkäitä muokkausvinkkejä.
Parempi näyttökokemus
6,7 tuuman FHD+ Super AMOLED -näyttö 90
Hz:n virkistystaajuudella tarjoaa kirkkaan,
värikkään ja erittäin sulavan visuaalisen
kokemuksen ? täydellinen elokuvista
sosiaaliseen mediaan.
Hyödynnä tekoälyä
Galaxy A17 5G tarjoaa sinulle helpon pääsyn
AI-toimintoihin. Yksinkertainen painallus vie
sinut nopeasti avun äärelle, olipa kyseessä
viestien kirjoittaminen tai näytöllä näkyvän
tiedon saaminen ? Awesome Intelligence!
Ohut ja moderni design
Vain 7,5 mm paksuinen Galaxy A17 5G on
kevyt ja kätevä ottaa mukaan minne tahansa.
Turvallisuus ja kestävyys
IP54-luokituksen ansiosta puhelin on
suojattu pölyltä ja roiskeilta. Samsung Knox
Vault ja säännölliset turvallisuuspäivitykset
jopa 6 vuoden ajan varmistavat, että datasi
pysyy turvassa.
Lisainfo
| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 17,3 × 8,5 × 3 cm |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| Takakamera, MP | 50 + 5 + 2 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1080 x 2340 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Etukamera, MP | 13 |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 77.9 x 7.5 x 164.4 |
| Tuotteen paino, g | 190 |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Prosessorin malli | Exynos 1330 |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| Pakkaussisältö | Galaxy A17 5G |
| Kirkkaus, cd/m² | 1100 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 25 |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Maksimi muistikortin koko | 2 TB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Alkuperämaa | VIETNAM |











