SAMSUNG GALAXY A16 LTE LIGHT GREEN 128GB
136,00 € + ALV
SAMSUNG GALAXY A16 LTE LIGHT GREEN 128GB
1205 laos
Kirjeldus
Tehokas ja luotettava
Yksinkertainen ja toiminnoiltaan monipuolinen puhelin
Samsung Galaxy A16 LTE on helppokäyttöinen
puhelin, jossa on tarpeellisia toimintoja,
joita käytät eniten. Siinä on tietenkin reilusti
tallennustilaa, tehokas akku, hyvä kamera ja
nopeat yhteydet.
Vie tuottavuutesi uudelle tasolle
Kiitos tehokkaan akun, suuren tallennustilan
ja Samsung Knoxin, sisältösi on turvassa.
Voit tallentaa ja työstää helposti suuriakin
tiedostoja.
Vapauta luovuutesi
Samsung Galaxy A16 LTE:ssa on
kolmoiskamera. Saat hyviä kuvia ympäröivistä
olosuhteista riippumatta sen 50 Mp:n
pääkameralla, 5 Mp:n ultralaajakulma-
kameralla ja 2 Mp:n makrokameralla sekä
13 Mp:n selfiekameralla. Selfiet ja muut
kuvat ovat terävämpiä ja voit myös muuttaa
värisävyjä ja saada muokkausvinkkejä.
Enemmän vastinetta rahoillesi
Samsung Galaxy A16 LTE on kohtuuhintainen
puhelin, joka ei tingi käytettävyydestä.
Parempi käyttökokemus
Uusi näyttö tarjoaa kaikkea Samsungilta
odottamaasi suuremmalla ja ilmaisu-
voimaisemmalla näytöllä.
Ohut muotoilu
Kevyempi ja ohuempi ? Samsung Galaxy A16
LTE on ehdoton apulaisesi arjessa.
Knox tuo turvaa
Samsung Knox pitää huolen, että sisältösi
pysyy sinun hallussasi. Kaikki mitä tapahtuu
Galaxyssasi, myös pysyy siellä.
Lisainfo
| Kaal | 0,28 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 2,7 × 8,4 × 17,2 cm |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Yes, Kyllä |
| Takakamera, MP | 50 + 5 + 2 |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Kyllä |
| IP-luokitus | IP54 |
| Käyttöjärjestelmän versio | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1080 x 2340 |
| NFC-tuki | N/A |
| Etukamera, MP | 13 |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| Sormenjäljenlukija | Kyllä |
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 77.9 x 7.9 x 164.4 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Tuotteen paino, g | 200 |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 5 |
| Prosessorin malli | Octa Core |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Näyttö | 6,7" FHD+ Infinity-U Super AMOLED, 90 Hz, 420 nits, 1080 x 2340 px |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Liitännät | USB-C |
| GPS | Kyllä |
| Virtalähde, W | 25 |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| Maksimi muistikortin koko | 1 TB |
| Pakkaussisältö | Galaxy A16 LTE:n lisäksi: johto (USB-C), SIM-kortin |
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
| Akun kapasiteetti, mAh | 5000 |
| Näytön koko, " | 6.7 |
| RAM-muisti | 4 GB |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Alkuperämaa | VIETNAM |















