PHILIPS B6100 SOUNDBAR
211,85 € + ALV
PHILIPS B6100 SOUNDBAR
5 laos
Kirjeldus
Kompakti soundbar, jossa on mukaansatempaava ääni
Ensiluokkainen ääni kaikelle viihteelle
Tämä tyylikäs ja kompakti soundbar sopii täydellisesti tilaasi, ja voit antaa sen rikkaan ja täyteläisen äänen temmata sinut mukaan toimintaan. Voit nauttia jokaisesta jännittävästä sekunnista, olipa kyse musiikista, dramaattisista elokuvista tai nopeatempoisesta urheilusta.
2.1-kanavainen ja enimmäisteholtaan 400 W:n ääni on rikas ja täyteläinen
Koe 2.1-kanavaisen soundbarin jykevä, vahvistettu ääni ja jopa 400 watin vaikuttava teho. Voit uppoutua hetkeen, kun kuulet musiikin, dialogin, draaman ja seikkailun jokaisen yksityiskohdan terävänä ja selkeänä.
Käytä televisiota ja muita laitteita Philips EasyLinkin avulla
Soundbaria ja Philips TV:tä voi käyttää Philips EasyLinkillä, jonka ansiosta television ja yhdistettyjen laitteiden hallinta onnistuu vain yhdellä kaukosäätimellä. Näin voit käyttää useita laitteita helposti ja kätevästi vain yhdellä kosketuksella.
Vaikuttavan syvä basso langattomalla subwooferilla
Soundbarin tehokas langaton subwoofer tuottaa täyteläisen, syvän basson. Nauti vaikuttavammista elokuva-, musiikki- ja pelikokemuksista ja elokuvamaisen syvästä äänestä omassa olohuoneessasi.
3D-elokuvaääni Dolby Atmos-, DTS:X- ja DTS Virtual:X -tekniikoilla
Autenttinen Dolby Atmos-, DTS:X- ja DTS Virtual:X -ääni tempaa mukaansa. Koe elokuvamainen 3D-ääni nauttiessasi esimerkiksi musiikista, elokuvista ja urheilusta. Laajennetun äänimaiseman basso on syvempi ja dialogi ja ääni selkeämpiä, eikä ylimääräisiä takakaiuttimia tarvita.
Yhdistä saumattomasti suosikkilaitteisiisi Bluetooth 5.4 -yhteydellä
Nautitpa sitten musiikista tai toiminnasta, voit yhdistää suosikkilaitteesi soundbariin nopeasti ja helposti Bluetooth 5.4 -yhteydellä. Koe parempi suoratoistokokemus ja äänen synkronointi sekä tasaisempi ääni ja lyhyempi viive.
Monta tulotilaa, kuten HDMI-eARC, ja parempi synkronointi
Täysin varustetussa soundbarissa on HDMI-eARC-liitäntä, joka synkronoi television äänen saumattomasti ilman tarvetta useille kaapeleille. Lisäksi soundbarissa on USB-, äänitulo- ja optinen tulo -liitännät.
Lisainfo
| Kaal | 7,04 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 44 × 69,6 × 21,6 cm |
| Lähtöteho (RMS), W | 80 |
| Äänenparannus | Mukautettu, Tekoäly, Preset (Pikavalinta) |
| Subwooferin teho, W | 120 |
| Teho, W | 400 W / 200 W RMS |
| Subwoofer | Langaton |
| Subwooferin impedanssi, Ω | 4 |
| Äänikanavat | 2.1 |
| Taajuusalue, Hz | 120?20 000 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Bluetooth-profiilit | A2DP, AVRCP |
| Liitännät | EasyLink (HDMI-CEC), USB, Optical, Audio, HDMI |
| Dolby | Dolby Atmos, Dolby MAT, Dolby Digital plus, Dolby Digital |
| DTS | DTS:X, DTS Virtual:X |
| Tuetut äänitiedostot | MP3, WAV, FLAC |
| Ohjaus älypuhelimella | Kyllä |
| Väri | Harmaa |
| Subwooferin mitat (L x S x K), mm | 186 x 271 x 261 |
| Alkuperämaa | KIINA |





