PHILIPS 43BFL2214 43″ UHD 350 NITS 16/7 DVB-T/T2/C ANDROID TV
381,65 € + ALV
PHILIPS 43BFL2214 43″ UHD 350 NITS 16/7 DVB-T/T2/C ANDROID TV
Laost otsas
Kirjeldus
Lisää tehokkuutta. Philips B-Line integroituu saumattomasti yritysjärjestelmiin tehokasta hallintaa varten. Sisäinen Chromecast takaa, että esitykset sujuvat vaivatta, ja käytössä on nopea langaton median jakaminen Windows-, Apple- ja Android-laitteista.
Lisainfo
| Kaal | 10 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 106 × 13,5 × 66 cm |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Virittimen tyyppi | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Energialuokka | F |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Kirkkaus, cd/m² | 350 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Näytön koko, " | 43 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1200:1 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 200 |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Liitännät | USB-A (USB 3.0), Audio (3.5mm), HDMI, Ethernet (RJ-45), RJ-48, USB-A (USB 2.0), CI |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 958 x 80 x 560 |
| Tuotteen paino, g | 7600 |
| Virrankulutus, W | 51 |
| Virrankulutus valmiustilassa, W | 0.3 |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Lavakoko | 8 kpl/lava |



