LG 22SM3G-B 22″ FHD IPS 250NITS 16/7 WEBOS WIFI
200,40 € + ALV
LG 22SM3G-B 22″ FHD IPS 250NITS 16/7 WEBOS WIFI
4 laos
Lisainfo
| Kaal | 4,64 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 57,7 × 36,5 × 12 cm |
| Sisäinen player | Kyllä |
| Näytön koko, " | 21.5 |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Vasteaika, ms | 14 |
| Toiminta-aika | 16/7 |
| Pivot ominaisuus | Ei |
| Liitännät | HDMI, USB-A (USB 2.0), Audio (3.5mm), RS-232C, Ethernet (RJ-45), IR |
| Kehyksen paksuus, mm | 16.3 |
| Tuotteen paino, g | 3340 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 510.3 x 53.8 x 302.1 |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Virrankulutus, W | 30 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Wi-Fi | Kyllä |
| Alkuperämaa | KIINA |
| Takuu | 3 V |





