LENOVO IDEACENTRE TOWER I5-13420H/16GB/1TB/W11H
573,95 € + ALV
LENOVO IDEACENTRE TOWER I5-13420H/16GB/1TB/W11H
25 laos
Kirjeldus
IdeaCentre Tower (08IRH9)
- Intel Core i5-13420H -suoritin
- 16GB DDR4 RAM
- 1TB SSD
- Pieni ja kompakti kotelo (8.2L)
- Wifi 6, BT5.2
- Väri: Cloud Grey, harmaa
- Windows 11 Home
Hoida isompia projekteja
Löydä tie parempaan tuottavuuteen Lenovo IdeaCentre Tower Gen 9 (8L) -pöytäkoneen avulla ? se sopii loistavasti niin työhön kuin hauskanpitoon. Intel Core -suoritin tarjoaa viiveetöntä suorituskykyä ja antaa mahdollisuuden tehdä enemmän asioita samanaikaisesti. Lisäksi selviydyt vaativistakin tehtävistä helposti, ja samalla nautit visuaalisesti rikkaista kokemuksista upean Intel®-UHD-näytönohjaimen ansiosta.
Liitä kaikki tarpeellinen
Lukuisien porttien ansiosta voit integroida kaikki olennaiset laitteet järjestelmääsi kätevästi. Tämä päivittäiseen käyttöön tarkoitettu pöytäkone mahdollistaa nopeat tiedonsiirrot ja välittömät tiedostojen lataukset, mikä tehostaa työnkulkuja. WiFi 6:n ylivertaisen nopeuden ja vakauden ansiosta voit olla varma, että selailu ja suoratoisto eivät keskeydy tarpeettomasti.
Mukautettava ja ympäristöystävällinen
Muokkaa työympäristöäsi tyylikkään Intel-suorittimilla varustetun pöytäkoneen avulla. Se on luotu täydentämään kaikenlaisia ympäristöjä ja sisustuksia. Väriltään se on tyylikäs Cloud Grey. Voit olla tyytyväinen valintaasi, sillä laite sisältää osittain kierrätettyä muovia, mikä auttaa vähentämään ympäristövaikutuksia.
Lisainfo
| Kaal | 5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 53 × 39,5 × 19,5 cm |
| Valmistajan arvio: Valmistuksen aikaiset CO2 -päästöt, kg | 237 |
| Valmistajan arvio: Koko elinkaaren aikaiset CO2 -päästöt, kg | 381 |
| Valmistajan arvio: Päästöarvioissa käytetty tuotteen elinkaari, vuotta | 4 |
| Bluetooth-versio | 5.2 |
| Tuotteen paino, g | 3590 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 89 x 291.4 x 339.5 |
| Virtalähde, W | 180 |
| Optinen asema | Ei |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Home |
| Ympäristösertifikaatit | ErP, RoHS compliant |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Liitännät | USB-C, USB-A, Audio (3.5mm), HDMI, VGA, Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä | 1 |
| Ethernet LAN -siirtonopeudet, Mbit/s | 100/1000 |
| VGA (D-Sub)-porttien määrä | 1 |
| HDMI -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 4 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 2.0) porttien määrä | 2 |
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
| WLAN tyyppi | Wi-Fi 6 |
| WLAN antennit | 2×2 |
| Bluetooth | Kyllä |
| Tallennuskapasiteetti | 1 TB SSD |
| Muistikapasiteetti | 16 GB |
| Muistin enimmäismäärä | 32 GB |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Prosessorityyppi | Intel Core i5 |
| Prosessoriytimien määrä | 8 |
| RAID-ohjain | Ei |
| Vapaat muistipaikat | 1 |
| SSD-levyn tyyppi | M.2 PCIe NVMe |
| Emolevyn piirisarja | Intel SoC platform |
| Prosessorin kellotaajuus, GHz | 3.40 |
| Prosessorin malli | Intel Core i5-13420H (Max. 4.60GHz, 12M, 8C) |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.60 |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Suorituskykyisten ytimien määrä | 4 |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel vPro | Ei |
| Muistipaikat | 2 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Muistin tyyppi | DDR5 |
| Muistin nopeus, MHz | 5200 |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjain perhe | Intel UHD Graphics |
| Asennuskielivaihtoehdot | Tanska, Suomi, Ruotsi, Norja, Englanti |
| Alkuperämaa | KIINA |













