GARMIN DASH CAM MINI X310
325,25 € + ALV
GARMIN DASH CAM MINI X310
10 laos
Kirjeldus
Pysy tarkkana huippuluokan ääniohjatulla Garmin Dash Cam X310 -kojelautakameralla. Se taltioi äärimmäisen korkealaatuista 4K -videota 140 asteen kuva-alalla ja tallentaa havaitut tapahtumat automaattisesti. Taltioituja videoita on helppo katsella pienikokoisen kojelautakameran selkeältä 2,4″ LCD-kosketusnäytöltä. Sisäänrakennettu polarisoiva Garmin Clarity -suodin vähentää tuulilasin heijastuksia ja varmistaa selkeän kuvan. Lisäksi Garmin Clarity HDR -optiikan ansiosta kamera tallentaa terävää kuvaa päivin ja öin. Sisäänrakennettu GPS-paikannin tallentaa tapahtumapaikan ja -ajan. Maksullisen tilauksen ja aktiivisen Wi-Fi-yhteyden avulla turvallinen verkkopalvelu Vault tallentaa tärkeät videoleikkeet automaattisesti, jotta voit katsella ja jakaa niitä Garmin Drive -älypuhelinsovelluksella. Ääniohjauksella voit esimerkiksi tallentaa videota, aloittaa/lopettaa äänitallennuksen ja käyttää monia muita toimintoja sanomalla komentoja englanniksi, saksaksi, ranskaksi, espanjaksi, italiaksi tai ruotsiksi. Kameralaitteen käyttö on säädeltyä tai kiellettyä joillakin hallintoalueilla.
Lisainfo
| Kaal | 0,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 7 × 15,5 × 11,2 cm |
| Näytön koko, " | 2.41 |
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
| Maksimi muistikortin koko | 512 GB |
| Näyttötyyppi | LCD |
| GPS | Kyllä |
| Lyhyt yhteenveto | Pysy tarkkana huippuluokan ääniohjatulla Garmin Dash Cam X310 -kojelautakameralla. Se kuvaa automaattisesti korkealaatuista 4K -videota. Siinä on myös sisäänrakennettuna polarisoiva Garmin Clarity -suodin ja 140 asteen laajakulmalinssi, joten sinulla on todistaja aina saatavilla. Kameralaitteen käyttö on säädeltyä tai kiellettyä joillakin hallintoalueilla. Ääniohjaus on saatavilla tietyillä kielillä. |
| Katselukulma, ° | 140 |
| Akkuteknologia | Lithium-Ion |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 480 x 272 |
| Videotallennus | 4K@120fps |
| Tuotteen paino, g | 78 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 70 x 19.5 x 42.2 |
| Alkuperämaa | TAIWAN |









