EATON 5P 850I RACK 1U G2
594,50 € + ALV
EATON 5P 850I RACK 1U G2
Laost otsas
Kirjeldus
Eaton 5P Gen2 UPS, 850 VA, 680 W, Input: C14, Outputs: (4) C13, Rack, 1U
Lisainfo
| Kaal | 18,22 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 54 × 17 cm |
| UPS laitteet ja tarvikkeet | Kyllä, Yes |
| Muoto | Rack |
| Tuloliitäntä | C14 |
| Tuotteen korkeus, mm | 43.2 |
| Nimellinen syöttöjännite, V | 230 |
| Taajuus, Hz | 50-60 |
| Nimellinen lähtöjännite, V | 230 |
| Käyttölämpötila, °C | 0 – 40 |
| Suhteellinen kosteusalue, % | 0 – 90 |
| Taajuusalue, Hz | 50/60 |
| Äänentaso, dB | 35 |
| Ulostuloliitäntä | (4) C13 |
| Liitännät | Serial (RS-232), USB |
| Telinekorkeus (unit) | 1 |
| Akkuteknologia | Lead-Acid |
| Tuotteen syvyys, mm | 509 |
| Tuotteen leveys, mm | 438 |
| Tuotteen paino, kg | 13.7 |
| Lähtöteho, W | 680 |
| Kokonaislähtöteho (VA) | 850 |
| Akun jännite, V | 6 V / 7 Ah |
| Varakäyntiaika | 13 min |
| Alkuperämaa | KIINA |







