BLACK BOX HDMI TO ANALOG VIDEO CONVERTER AND SCALER
249,05 € + ALV
BLACK BOX HDMI TO ANALOG VIDEO CONVERTER AND SCALER
2 laos
Kirjeldus
Muuntaa digitaalisen HDMI-videon analogiseksi komponenttivideoksi joko digitaalisella äänellä tai analogisella stereoäänellä.
- Voit yhdistää vastaanottimet, kuten televisiot, HDMI-lähteisiin, kuten DVD-soittimiin tai PS3-konsoleihin.
- Säästät rahaa käyttämällä ei-HDMI/DVI-näyttöä HDMI- tai DVI-lähteiden kanssa, ja pääset nauttimaan digitaalisesta HD-videosta ja äänestä.
- Selkeä HD-ääni ja -video, analogisella stereoäänitulolla/digitaalisella äänitulolla ja sulautetulla HDMI-äänen ulostulolla. HDMI -> video muunnin ja skaalain tukee älykästä väriensäätöä koskien värisävyä, värikylläisyyttä, terävyyttä ja kirkkautta.
- EDID-hallintajärjestelmä (ulkoisen näytön tunnistustiedot) varmistaa oikean sisällön näyttämisen.
- Lukittavat liittimet varmistavat, ettei signaalia menetetä huonon liitännän takia.
- Tuotteet ovat käyttövalmiit heti, kun ne puretaan pakkauksesta. Kytke ja käytä.
- Seinään asennettava kotelo helpottaa asentamista.
- Tukee kohinanvaimennusta ja videokuvan parannusta.
- Monipuolinen ohjaus etupaneelin painikkeiden ja IR-kaukosäätimen kautta
Lisainfo
| Kaal | 0,79 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20,5 × 14,2 × 7,5 cm |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 114 x 84 x 28 |
| Tuotteen paino, g | 260 |
| Mukana tulevat tarvikkeet | 5 V/2 A virransyöttöyksikkö, IR kaukosäädin, käyttöohje, asennusohjelmisto CD:llä |
| Tuloliitäntä | HDMI |
| Ulostuloliitäntä | Component video, 3.5mm L/R audio, SPDIF audio |
| Alkuperämaa | TAIWAN |


