SAMSUNG F24T452F 23,8″ 16:9, 1920X1080 IPS,5MS, HAS, HDMI*2/DP, HDMI + HDMI-DVI CABLE
145,65 € + ALV
SAMSUNG F24T452F 23,8″ 16:9, 1920X1080 IPS,5MS, HAS, HDMI*2/DP, HDMI + HDMI-DVI CABLE
Laost otsas
Lisainfo
| Kaal | 5,51 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 38,3 × 60,3 × 13,3 cm |
| Kaareva | Ei |
| Näytön väri | Musta |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1080 |
| Kirkkaus, cd/m² | 250 |
| Liitännät | Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, USB |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kontrastisuhde (tyypillinen) | 1000:1 |
| Korkeussäätö | Kyllä |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Pivot ominaisuus | Kyllä |
| VESA-standardi, mm | 100 x 100 |
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Ei |
| Paneelin tyyppi | IPS |
| Vasteaika, ms | 5 |
| Virkistystaajuus, Hz | 75 |
| Energialuokka | A |
| Katselukulma (pysty), ° | 178 |
| Katselukulma (vaaka), ° | 178 |
| Näyttövärejä | 16.7 M |
| Tuotteen paino, g | 2600 |
| Virrankulutus, W | 21 |
| Tuotteen mitat (L x S x K), mm | 539.2 x 39.4 x 224 |
| Tuotteen mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 539.2 x 332.8 x 370.9 |
| HDMI -porttien määrä | 2 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 4000 |
| Käyttölämpötila, °C | 10-40 |
| Sisäänrakennettu kamera | N/A |
| Näytön koko, " | 23.8 |
| Alkuperämaa | KIINA |








